В Україні створено першу кафедру медичного права

У Львівському національному медичному університеті імені Данила Галицького створено першу в Україні кафедру медичного права

У Львівському національному медичному університеті імені Данила Галицького створено першу в Україні кафедру медичного права. Адвокацію створення кафедри здійснювала ВГО “Фундація медичного права та біоетики України” за підтримки програми “Громадське здоров’я” Міжнародного фонду “Відродження”.

Завідувачем кафедри призначено доцента кафедри організації та управління охороною здоров’я факультету післядипломної освіти, президента ВГО “Фундація медичного права та біоетики України” Ірину Сенюту.

За словами фахівців, необхідність створення кафедри медичного права зумовлено гострою потребою професійної підготовки медичних кадрів у галузі медичного права задля забезпечення дотримання прав пацієнтів і медичних працівників.

Контакти:
ВГО “Фундація медичного права та біоетики України”
(032) 23 55 476
prlawlab@ukr.net

***

Мета програми “Громадське здоров’я” – сприяти розвитку спроможності громадянського суспільства для формування ефективної системи охорони здоров’я, яка базується на принципах прав людини та доказової медицини.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: