В Україні розпочинає роботу “Інтернет — школа з прав дитини”

В Україні розпочинає роботу “Інтернет — школа з прав дитини.”

 

Якщо вас цікавить одна з актуальних  проблем сьогодення – захист прав дітей , то ви  можете стати  постійним  відвідувачем “Інтернет — школи з прав дитини”, презентація якої відбудеться  14 березня 2007 року.

 

“Школа” відкривається як додатковий освітній ресурс по підвищенню ділової кваліфікації захисників прав дитини, тренерів та спеціалістів з розробки програм, проектів та інших заходів, спрямованих на захист дитинства в Україні, а також для підвищення рівня правової освіченості суспільства.

    Користувачами школи можуть бути: працівники державних та громадських організацій, що працюють у сфері захисту прав дітей України; педагоги шкіл, середніх та вищих навчальних закладів, лікарі, психологи, правоохоронці, соціальні працівники; батьки та інші особи, які опікуються дітьми; студенти навчальних закладів, які обрали професію, пов’язану з захистом прав людини, зокрема дитини; журналісти .

    Проект здійснюється громадською організацією “Дитячий культурно-просвітницький центр” за фінансової підтримки програми “Верховенство права” Міжнародного Фонду “Відродження”:

Презентація відбудеться за адресою : Київ, вул. Артема, 46, кім. 5.

 

Початок об 11.00

 

  Контактна особа :

 Ксенія Мисливець

 fyce@fyce.relc.com

myslivets@voliacable.com

Ліана Мороз, менеджер програми “Верховенство права”
тел: +380 (44) 482 03 63 | факс: +380 (44) 486 76 29
eлектронна пошта: moroz@irf.kiev.ua
офіс: м. Київ, вул. Артема, 44, кім. 1

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: