В Україні пройде Тиждень прав людини у сфері охорони здоров’я

10-15 грудня проходитиме Всеукраїнський тиждень прав людини у сфері охорони здоров’я

10-15 грудня проходитиме Всеукраїнський тиждень прав людини у сфері охорони здоров’я. Його організовує ВГО “Фундація медичного права та біоетики України” спільно з програмою “Громадське здоров’я” Міжнародного фонду “Відродження”, проектом “Правова країна”, коаліцією громадських організацій у сфері охорони здоров’я, а також медико-правовими фахівцями.

У межах тижня буде прочитано лекції з медичного права в різних областях України, поширено літературу з медичного права, у закладах охорони здоров’я розміщено постери щодо прав неповнолітніх пацієнтів і їхніх законних представників, підготовано правові коментарі для друкованих ЗМІ.

12 грудня на базі Київського університету права НАН України відбудеться круглий стіл “Права людини у сфері трансплантології: європейський правовий концепт”. 13-14 грудня відбуватиметься тренінг для працівників органів юстиції “Права людини у сфері охорони здоров’я: проблеми правозастосування та правореалізації”.

Контакти:
ВГО “Фундація медичного права та біоетики України”
(032) 23 55 476
prlawlab@ukr.net

***

Мета програми “Громадське здоров’я” – сприяти розвитку спроможності громадянського суспільства для формування ефективної системи охорони здоров’я, яка базується на принципах прав людини та доказової медицини.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: