В Україні пройде день безоплатної правової допомоги

25 травня в усіх містах України відбудеться Всеукраїнський день безоплатної правової допомоги

25 травня в усіх містах України відбудеться Всеукраїнський день безоплатної правової допомоги. Партнерами заходу є Асоціація правників України, Асоціація адвокатів України, Спілка адвокатів України, Рада адвокатів України, Українська Гельсінська спілка з прав людини, Українська фундація правової допомоги та програма “Верховенство права” Міжнародного фонду “Відродження”.

Цього дня адвокати надаватимуть правову допомогу тим, хто її найбільше потребує, – малозабезпеченим особам, громадським, благодійним та іншим неприбутковим організаціям, а також суб’єктам малого підприємництва. Також цього дня пройде круглий стіл, присвячений побудові системи безоплатної правової допомоги, за участю провідних правничих і благодійних організацій країни та партнерів проекту.

Охочим долучитися до проекту як консультантам слід надіслати лист на електронну адресу info@pravovadopomoga.org або зателефонувати на номер: (044) 492 88 48. Контактна особа – Андрій Максімов.

Рекомендації адвокатам і юристам

Асоціація правників України
Андрій Максімов
(044) 492 88 48
info@pravovadopomoga.org

 

***

Мета програми “Верховенство права” – підтримати ініціативи громадянського суспільства, спрямовані на захист прав людини й основоположних свобод, сприяти підвищенню правової свідомості та громадської активності на центральному та місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: