В Україні пропонують затвердити концепцію та програму підвищення безпеки пішоходів

16 квітня представники ГО “Товариство учасників руху” та Громадської спілки захисту пішоходів “За безпеку пішоходів!” презентували в Харкові проект Концепції державної цільової програми підвищення безпеки пішоходів на період до 2020 року

16 квітня представники ГО “Товариство учасників руху” та Громадської спілки захисту пішоходів “За безпеку пішоходів!” презентували в Харкові проект Концепції державної цільової програми підвищення безпеки пішоходів на період до 2020 року. Документ розроблено за підтримки Європейської програми Міжнародного фонду “Відродження”.

Голова Громадської спілки захисту пішоходів “За безпеку пішоходів!” Віктор Козоріз, представляючи проект Концепції, повідомив, що громадські активісти в Україні дуже уважно вивчають досвід європейських країн у сфері підвищення безпеки дорожнього руху й саме на основі цього досвіду почали розробляти програму підвищення безпеки пішоходів в Україні. Він також нагадав, що 25 березня Кабінет Міністрів затвердив Державну цільову програму з підвищення безпеки пішоходів на період до 2016 року, але проблемам захисту пішоходів у ній відведено дуже мало уваги. Тому представники громадських організацій вирішили розробити окрему програму, обґрунтувавши в концепції її необхідність і актуальність. “Якщо Концепцію програми буде підтримано урядовими структурами, саму програму можна буде наповнювати конкретними заходами”, – сказав Віктор Козоріз.

Наразі триває обговорення проекту Концепції державної цільової програми підвищення безпеки пішоходів на період до 2020 року.

Контакти:
Громадська спілка захисту пішоходів
“За безпеку пішоходів!”
Віктор Козоріз
050 20 19 359
kozoriz@meta.ua

***

Мета Європейської програми  – сприяти європейській інтеграції України через поєднання зовнішнього тиску Європейського Союзу з внутрішнім тиском українського громадянського суспільства для утвердження цінностей відкритого суспільства в Україні.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: