В Україні проходить Всеукраїнський тиждень права

5-10 грудня в Україні проходить Всеукраїнський тиждень права

5-10 грудня в Україні проходить Всеукраїнський тиждень права. Його співорганізатором є Центр європейської інформації (ЦЄІ) в Запоріжжі, який працює за підтримки Європейської програми Міжнародного фонду “Відродження”.

5 грудня
Відкриття Всеукраїнського тижня права в Центрі європейської інформації в Запоріжжі. Відвідувачі отримають інформацію про започаткування Тижня права в Україні й історію Міжнародного дня захисту прав людини (10 грудня). Буде зроблено огляд бібліографічних ресурсів правової тематики та організовано перегляд на комп’ютерах ЦЄІ Інтернет-ресурсів, присвячених захисту прав людини та підвищенню правової культури молоді.

6 грудня
– Презентація бібліографічного покажчика “Україна та європейська інтеграція: правовий вимір”.
– Презентація ЦЄІ на тему “Європейський вибір України: інформація для кожного”, огляд видань інформаційного стенду “Європейське покликання України”, демонстрація ресурсів електронних баз даних ЦЄІ, обговорення шляхів використання ресурсів ЦЄІ.

7 грудня
– Засідання круглого столу Євроклубу економіко-правничого коледжу на тему “Попередження насильства в сім’ї. Захист прав дітей і жінок. До 10-річчя закону України “Про попередження насильства у сім’ї”” за участю члена Міжнародного жіночого правозахисного центру “Ла Страда Україна”.
– “День місцевого самоврядування в Центрі європейської інформації”.

8 грудня

– Презентація книжкової виставки “Українська та європейська інтеграція: правовий вимір”, презентація окремих видань із правових аспектів інтеграції України в ЄС.

9 грудня
– “Міжнародний день боротьби з корупцією в Центрі європейської інформації”.

10 грудня
– “День захисту прав людини в Центрі європейської інформації”.
– Закриття Всеукраїнського тижня права в Центрі європейської інформації.

Центр європейської інформації в Запоріжжі
(061) 228 75 88
lib@znu.edu.ua

***

Мета Європейської програми – сприяти європейській інтеграції України шляхом фінансової й експертної підтримки громадських ініціатив.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: