В Україні проходить Тиждень німецькомовної літератури

Під час Тижня буде представлено результати проекту “100 німецьких книг”

З 30 березня до 7 квітня в Україні проходить Тиждень німецькомовної літератури. У межах Тижня буде представлено результати проекту “100 німецьких книг”. Проект здійснює програма підтримки перекладів Німецького культурного центру “Goethe-Institut в Україні” за підтримки Посольства Німеччини в Україні та Міжнародного фонду “Відродження”.

Під час Тижня відбувається низка заходів:
– до 5 квітня триває Інтернет-голосування “Одна книга зі ста”;
– до 5 квітня триває конкурс рецензій на одне з перекладних видань;
– до 7 квітня відбувається виставка видань у книгарні “Є” (вул. Лисенка, 3) та в бібліотеці “Молода гвардія” з можливістю взяти книги на абонемент (вул. Льва Толстого, 49);
– до 7 квітня відбувається виставка видань на спільному стенді “Goethe-Institut в Україні” й українських видавців на виставці “Книжковий світ” (“КиївЕкспоПлаза”, вул. Салютна 2-Б);
– 6 квітня о 17:00 на виставці “Книжковий світ” відбудеться оголошення результатів конкурсу рецензій і нагородження переможців.

Проект “100 німецьких книг” існує з 2004 року. За цей час підтримку отримали понад 120 видань, серед яких 100 творів німецькомовних авторів уже видано. Перекладено важливі наукові публікації, найцікавіші художні твори, літературу для дітей і молоді.

Німецький культурний центр
“Goethe-Institut в Україні”
Антон Санченко
(044) 496 12 80
100buch@mail.ua

***

Місія Міжнародного фонду “Відродження” – фінансово й організаційно сприяти становленню відкритого, демократичного суспільства в Україні шляхом підтримки значущих для його розвитку громадських ініціатив.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: