В Україні працює оновлений веб-ресурс захисту прав пацієнтів www.HealthRights.in

Відтепер в Україні запрацював оновлений веб-ресурс присвячений питанням захисту прав пацієнтів www.HealthRights.in. Портал захисту прав пацієнтів працює з 2008 року за підтримки Програми “Громадське здоров’я” Міжнародного фонду “Відродження”. Портал має на меті налагодження системної ефективної співпраці неурядових організацій, медичних працівників, об’єднань пацієнтів, провідних юристів, журналістів та громадськості задля сприяння захисту прав людини в сфері охорони здоров’я .

Оновлений портал містить такі розділи:

1. Правовий захист: алгоритми практичних дій, рекомендації та історії успіху пацієнтів, законодавчу базу з питань захисту прав пацієнтів та типові форми документів. Крім того, портал надає можливість отримати безкоштовну консультацію юриста в режимі он-лайн, а також адреси й телефони, куди можна звернутися по безкоштовну допомогу в певному регіоні України.

Розділ буде корисний як практикуючим юристам, так і тим, хто намагається відтосяти свої права самотужки. Координує роботу розділу професійний юрист.

2. Медіа-центр, створений спеціально для журналістів, містить найсвіжіші анонси, останні новини, прес-релізи та публікації з тематики захисту прав пацієнтів. Повідомити про захід, ініційований вашою організацією, можна, надіславши відповідний анонс та прес-реліз на адресу координатора порталу. Координує роботу розділу професійний журналіст.

3. Підтримка НУО містить актуальну інформацію про конкурси, програми фінансування, навчання, стажування, оголошення вакансій, конференції, круглі столи та інші важливі події. Окрім того, завдяки цьому розділу ви зможете відшукати партнерів в Україні та поза її межами.

4. Бібліотека, в якій зібрані статті, дослідження, книги із захисту прав пацієнтів, а також матеріали тренінгів, конференцій та круглих столів, а також реєстр судових рішень. Ви можете приєднатися до поповнення бази бібіліотеки, надсилаючи власні доробки.

Окрім того, на сайті постійно оновлюються розділи Останні новини з першоджерел, Відео, Соціологічні опитування. Функціонує спеціально створений Форум, який є платформою для обміну думками та ідеями в режимі он-лайн.

Також ви можете підписатися на безкоштовне розсилання  найцікавішої інформації Порталу захисту прав пацієнтів, щоб, економлячи час, завжди бути в курсі подій у сфері охорони здоров’я та права.

З питань співпраці звертатися до координатору Порталу захисту прав пацієнтів
Оксани Маслової, e-mail: informmanager@ lіst.ru

Юлія Гордонна, асистент програми “Громадське здоров’я”
тел: +380 (44) 461 97 09 | факс: +380 (44) 486 76 29
eлектронна пошта: gordonna@irf.kiev.ua
офіс: м. Київ, вул. Артема 44, оф. 4

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: