В Україні буде відзначено Дні Європи

У межах Днів Європи заплановано комплексне обговорення європейських цінностей, зокрема тематики прав людини та громадянської активності

У травні в Україні буде відзначено Дні Європи 2013. Заходи організовують Товариство “Український Народний Дім в Чернівцях” і Мережа Центрів європейської інформації України за підтримки Європейської програми Міжнародного фонду “Відродження”.

У межах Днів Європи заплановано комплексне обговорення європейських цінностей, зокрема тематики прав людини та громадянської активності.

Для мешканців 20 регіонів України буде організовано інтерактивні Європейські квартали (18 травня), онлайн-зустрічі з відомими українськими експертами, демонстрації та обговорення фільмів про права людини (10-20 травня).

Мережа Центрів європейської інформації України запрошує до співпраці громадські організації, їх мережі й експертів, які готові долучитися до відзначення Днів Європи в регіонах.

Контакти:
Товариство “Український Народний Дім в Чернівцях”
Євгенія Олійник
050 909 13 45

***

Мета Європейської програми  – сприяти європейській інтеграції України через поєднання зовнішнього тиску Європейського Союзу з внутрішнім тиском українського громадянського суспільства для утвердження цінностей відкритого суспільства в Україні.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: