В Україні буде систематизовано найкращі практики електронного врядування

Асоціація “Міста електронного врядування України” розпочала проект “Створення депозитарію найкращих практик електронного врядування на регіональному рівні”

Асоціація “Міста електронного врядування України” розпочала проект “Створення депозитарію найкращих практик електронного врядування на регіональному рівні”. Проект підтримує програма “Громадянське суспільство та належне врядування” Міжнародного фонду “Відродження”.

Метою проекту є систематизація наявних регіональних розробок, програм та інформаційно-комунікаційних технологій, спрямованих на ефективне управління й розвиток електронної демократії в Україні.

За словами ініціаторів проекту, позитивним досвідом зможуть скористатись інші регіони України, бо отриману інформацію буде проаналізовано, узагальнено й систематизовано, а після того підготовлено відповідні пропозиції для уряду України щодо покращення ситуації у сфері впровадження інформаційних технологій в Україні.

Презентація проекту

Контакти:
Асоціація “Міста електронного врядування України”
Ірина Бордюгова
095 629 76 30

***

Мета програми “Громадянське суспільство та належне врядування” – запровадження сталого діалогу громадянського суспільства з владою в тих сферах реформ, які можуть сприяти розвитку громадянського суспільства, через участь основних зацікавлених сторін у прийнятті та моніторингу виконання рішень органів влади на всіх рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: