В Рівному відбудеться семінар «Європейські інструменти для розвитку малого та середнього бізнесу України»

Після цього семінару ви знатимете, де та як шукати фінансову підтримку, до кого звертатись, як писати проект, щоб її отримати, чим вам можуть допомогти з цього приводу дорадчі служби та громадські організації. Також ви почуєте реальні історії успіху українських підприємців, які вже скористалися міжнародною фінансовою допомогою.

В Рівному відбудеться семінар «Європейські інструменти для розвитку малого та середнього бізнесу України»

Рівненщина входить до групи інвестиційно привабливих регіонів України, посідаючи 14-15 місце за обсягом прямих іноземних інвестицій. Але як збільшити цей показник та забезпечити ефективний доступ до інвестицій представникам малого та середнього підприємництва (МСП) в аграрному секторі? Тим більше, що в ньому працює близько 40 %  сільського населення регіону.

Про це ви зможете дізнатись 22–23 березня в Рівному на семінарі, де експерти Сіверського інституту регіональних досліджень розкажуть про європейські фінансові інструменти – гранти, кредити, обмін інформацією, навчання, тобто всі ті можливості, які відкриває європейська інтеграція для українського малого та середнього підприємництва (МСП). Захід проходитиме за фінансової підтримки Європейського Союзу та Міжнародного фонду «Відродження» в рамках проекту «Громадська синергія».

Теми для обговорення:

  • політика Європейського Союзу та законодавство України у сфері малого підприємництва;
  • можливості для отримання грантів та кредитів українськими підприємцями;
  • основні вимоги європейських організацій для надання підтримки;
  • причини невикористання МСП європейських фінансових інструментів та міфи, які цьому сприяють;
  • можливості для отримання інформації, навчання та започаткування бізнесу

Після цього семінару ви знатимете, де та як шукати фінансову підтримку, до кого звертатись, як писати проект, щоб її отримати, чим вам можуть допомогти з цього приводу дорадчі служби та громадські організації. Також ви почуєте реальні історії успіху українських підприємців, які вже скористалися міжнародною фінансовою допомогою.

Місце проведення семінару: м. Рівне, вул. Соборна, 11, Конференційна зала НУВГП.

Час: з 9.00 до 17:00.

Участь в заході – безкоштовна. Учасники забезпечуються роздатковими матеріалами, кава-паузами та обідом. Учасники з інших міст забезпечуються готелем.

За результатами участі в семінарі учасники отримають сертифікати.

За довідками, будь ласка, звертайтесь за телефонами:

0669783411 – Людмила Чабак,

0678000790  – Віталій Лесько.

Для участі у семінарі просимо зареєструватися за посиланням.

Довідкова інформація:

Семінар проходитиме у рамках проекту «Використання європейських фінансових інструментів для розвитку агропромислового сектору (МСП) України», який реалізується Сіверським інститутом регіональних досліджень за фінансової підтримки Європейського Союзу та  Міжнародного фонду «Відродження» в рамках грантового компоненту «Громадська синергія» під егідою Української сторони Платформи громадянського суспільства Україна–ЄС та Української національної платформи Форуму громадянського суспільства Східного партнерства. Окремі думки, озвучені на заході, є особистою позицією авторів/спікерів і необов’язково відображають точку зору Європейського Союзу та Міжнародного фонду «Відродження».

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: