В рамках краєзнавчої акції “Луганщина європейська” оголошено фотоконкурс

Конкурс, поряд з іншими заходами, проходить в рамках краєзнавчої акції "Луганщина Європейська".  

 

На Луганщині розпочалася краєзнавча акція “Луганщина Європейська”, початок якій поклав круглий стіл “Історико-культурна спадщина Луганщини як частина загальноєвропейської культурної спадщини”. Захід відбувся 23 грудня 2010 року на базі Луганського Центру Європейської інформації (ЛЦЄІ). У ході круглого столу, який зібрав істориків, вчених, громадських діячів та краєзнавців Луганщини, обговорювалися питання впливу на розвиток регіону культур країн Європи, відомих європейських особистостей, а також – сучасної співпраці області з європейськими інституціями. Детальніше про роботу круглого столу можна дізнатися на веб-сторінці ЛЦЄІ.

Під час роботи круглого столу було також проанонсувано проведення конкурсу фотографії “Луганщина Європейська”, організованого ЛЦЄІ  разом із Агентством стійкого розвитку Луганського регіону та Луганською обласною універсальною бібліотекою імені М. Горького .

Мета конкурсу – мовою фотографії продемонструвати історичні  та сучасні куточки рідного краю, які наглядно підтверджують існування загальноєвропейської спадщини на території Луганської області та/або ілюструють сучасний вплив на регіональний розвиток області.

Конкурсні роботи приймаються з 24 грудня 2010 року по 15 березня 2011 року за адресою:

91053, м. Луганськ, вул. Радянська, 78, Луганська ОУНБ

ім. О.М.Горького, відділ літератури з іноземних мов ( 4 поверх)

з поміткою “Фотоконкурс”, до уваги Яковлєвої Наталі Олександрівна.

Роботи будуть оцінюватися за наступними критеріями:

1. Художня якість фотографії

2. Тема та ідея фотографії

3. Оригінальність.

Роботи, які будуть подаватися на конкурс, повинні мати розмір формату А4 та бути оформленими у рамку  (фотографії можуть бути також більшого розміру, але не менше А4).

Усі роботи, надіслані на конкурс, не повертаються. Кращі фотографії будуть представлені на виставках  із нагоди  святкування Днів Європи в Україні у травні 2011 року.

Результати конкурсу буде оголошено 1 квітня 2011 року, імена та роботи переможців будуть розміщені на сайті бібліотеки: http://www.library.lg.ua, web сторінці Луганського Центру європейської інформації http://www.library.lg.ua/eu/index_ru.html, та на сайті Мережі Центрів європейської інформації України http://ukrcei.org/

Призом конкурсу стане візит до м.Чернівці, за сприяння Чернівецького Центру Європейської Інформації у квітні, 2011 року. Усі витрати, пов’язані із проїздом, харчуванням та проживанням в м. Чернівці  компенсуватимуться переможцям конкурсу за рахунок Луганського Центру Європейської Інформації.

Телефон для довідок: (0642) 53-34-40

e-mail: cei.luhansk@gmail.com

Додаток. Положення про проведення конкурсу

***

Обласний конкурс фотографії «Луганщина Європейська» спрямований на  усвідомлення молоддю культурно-історичної спадщини Луганщини як частини загальноєвропейської культури. Конкурс проводиться в рамках регіонального проекту «Партнерство заради розвитку: формування сталого партнерського кола Луганського Центру Європейської Інформації та проєвропейських громадських об’єднань Луганщини” за підтримки Європейської програми Міжнародного фонду «Відродження».

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: