В Одесі визначать переможців конкурсу “Європа в Україні – Україна в Європі”

18 березня о 12:00 в Одесі відбудеться другий тур конкурсу пошукових і творчих робіт для шкільної та студентської молоді “Європа в Україні – Україна в Європі: очима молоді”

18 березня о 12:00 в Одесі (читальна зала Одеської обласної універсальної наукової бібліотеки імені Михайла Грушевського, вул. Троїцька, 49/51) відбудеться другий тур конкурсу пошукових і творчих робіт для шкільної та студентської молоді “Європа в Україні – Україна в Європі: очима молоді”. Захід організовують Одеська обласна організація Комітету виборців України, Одеська міська громадська організація “Лицом к лицу” та Центр європейської інформації обласної бібліотеки за підтримки Європейської програми Міжнародного фонду “Відродження”.

Під час заходу автори робіт-переможців першого туру проведуть їх презентацію. Буде визначено та нагороджено переможців конкурсу.

У конкурсі брали участь понад 60 школярів – представників більше 30 шкіл, ліцеїв і гімназій Одеси й Одеської області. Вони представили на розгляд конкурсної комісії 58 робіт (рефератів, есе, презентацій, малюнків), присвячених внеску вихідців із країн Європи в історію України, її регіонів і окремих міст, а також внеску українців в розвиток європейської та світової культури та поширення в Україні історичних європейських художніх стилів. Комісія відібрала 25 робіт, які візьмуть участь у другому турі.

Контакти: Центр європейської інформації в Одесі, (048) 784 04 52

***

Мета Європейської програми – сприяти європейській інтеграції України шляхом фінансової й експертної підтримки громадських ініціатив.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: