В Одесі відкрився правовий клуб “PRAVOKATOR”

Це - вже третій клуб в Україні, після Дніпра та Харкова.

Сьогодні, 21 травня, в Одесі виконавчий директор Міжнародного фонду “Відродження” Олександр Сушко разом з Послом Канади в Україні Романом Ващуком, Міністром юстиції Павлом Петренко та директором Координаційного центру з надання правової допомоги Олексієм Бонюком відкрили правовий клуб «Pravokator». Цей клуб створений у рамках розвитку системи надання правової допомоги за підтримки Урядів США і Канади та Міжнародного фонду «Відродження». Це – вже третій клуб в Україні, після Дніпра та Харкова. Загалом, у цьому році з’явиться п’ять таких клубів у набільших містах України. Наступні будуть відкриті у Львові та Києві.

Місія клубу «Pravokator» – ініціювати професійну дискусію та максимально ефективно допомагати використовувати право у відстоюванні справедливості. Тут обмінюватимуться досвідом та знаннями як співробітники системи надання правової допомоги та територіальних управлінь юстиції, так і представники місцевих органів влади, неурядових організацій, територіальних громад.

Міжнародний фонд “Відродження” спільно з іншими організаціями громадянського суспільства крок за кроком допомагає державі будувати систему взаємодії з громадянами у сфері правосуддя, в якій кожен має рівний доступ до правової допомоги. Зокрема, це – стратегічний напрямок нашої програми “Права людини і правосуддя” вже протягом багатьох років. Мережа правових клубів “Pravokator” доповнює вже розвинуту систему безоплатної правової допомоги та закладає нову якість діалогу між державою та громадянами. “Pravokator” – місце для обміну досвідом, вивчення, напрацювання та поширення найкращих практик у сфері права і правосуддя“, – підкреслив виконавчий директор Міжнародного фонду “Відродження” Олексндр Сушко.

За словами Міністра юстиції Павла Петренка “Pravokator” дає можливість представникам громадсянського суспільства, державної влади, професійним та громадським правозахистинам спілкуватися за допомогою інноваційних технологій. Він підкреслив, що створння мережі таких правових клубів – це поступ уперед у розвитку верховенства права і захисту прав людини в Україні як найвищої цінності.

Що може запропонувати правовий клуб “Pravokator”:

  • організовує та допомагає організовувати спілкування, навчання і підвищення кваліфікації працівників системи безоплатної правової допомоги, адвокатів, представників правничих спільнот, громадських організацій та партнерських мереж;
  • надає доступ до просторого, комфортного приміщення та найсучаснішого обладнання;
  • збирає, узагальнює, формує та впроваджує найкращі практики у сфері права;
  • готує матеріали досліджень, аналітичні та інформаційні матеріали;
  • підтримує територіальні громади у реалізації регіональних ініціатив;
  • допомагає поширювати інформацію про права людини та можливості їх реалізації;
  • здійснює та підтримує партнерські правопросвітницькі заходи;
  • розвиває ініціативи з оптимізації та автоматизації в сфері права.

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: