В Одесі відбудеться семінар із медичного права

25-26 квітня в Одесі відбудеться семінар із медичного права “Права людини у сфері охорони здоров’я: проблеми правореалізації та правозастосування”

25-26 квітня в Одесі відбудеться семінар із медичного права “Права людини у сфері охорони здоров’я: проблеми правореалізації та правозастосування”. Захід проводить ВГО “Фундація медичного права та біоетики України” спільно з Міністерством охорони здоров’я, ГО “Медична правда” та Громадською радою при Одеській обладміністрації за підтримки програми “Громадське здоров’я” Міжнародного фонду “Відродження”.

На семінар запрошено головних лікарів і їхніх заступників, представників департаментів і управлінь охорони здоров’я, а також юристів, які працюють у системі охорони здоров’я, з Кіровоградської, Миколаївської, Одеської, Полтавської, Сумської, Херсонської, Черкаської та Чернігівської областей.

Семінар буде присвячено правам та обов’язкам суб’єктів медичних правовідносин, забезпеченню компенсаторних механізмів, законодавчому регулювання сфери охорони здоров’я, а також контролю якості медичної допомоги.

Захід проходить на основі практичного посібника “Права людини у сфері охорони здоров’я” (Берн І., Езер Т., Коен Дж., Оверал Дж., Сенюта І. Права людини у сфері охорони здоров’я: практичний посібник / За наук. ред. І. Сенюти. – Львів: Медицина і право, 2012. – 552 с.), який підготовано в межах міжнародного проекту “Практичні посібники у сфері права та здоров’я” Фундацій відкритого суспільства та Міжнародного фонду “Відродження”.

Програму семінару, а також детальнішу інформацію про захід можна знайти на сайті http://www.healthrights.org.ua/.

Контакти:
ВГО “Фундація медичного права та біоетики України”
(032) 23 55 476
prlawlab@ukr.net

***

Мета програми “Громадське здоров’я” – сприяти розвитку спроможності громадянського суспільства для формування ефективної системи охорони здоров’я, яка базується на принципах прав людини та доказової медицини.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: