В Одесі відбудеться прес-конференція, присвячена політиці енергозбереження

17 травня о 14:00 в Одесі відбудеться прес-конференція за підсумками всеукраїнської робочої зустрічі “Місцева енергозберігальна політика територіальної громади”

17 травня о 14:00 в Одесі, у Медіахолдингу “100%” (вул. Ришельєвська, 68-г), відбудеться прес-конференція за підсумками всеукраїнської робочої зустрічі “Місцева енергозберігальна політика територіальної громади”. Захід організовує Благодійний фонд “Місцева ініціатива” за підтримки програми “Посилення впливу громадянського суспільства” Міжнародного фонду “Відродження”.

У прес-конференції візьмуть участь:
– директор Благодійного фонду “Місцева ініціатива” Юрій Звеліндовський;
– керівник проекту “Місцева енергозберігальна політика територіальної громади” Андрій Сидоренко;
– президент Асоціації енергозбереження регіонів України Андрій Любов;
– директор “Європейського бюро розвитку бізнесу” Сергій Назарчук.

У всеукраїнській робочій зустрічі брали участь науковці, представники органів місцевого самоврядування, Кабінету Міністрів України, органів виконавчої влади та громадських об’єднань із тих регіонів України, де діє або заплановано створити механізм впровадження енергозберігальних технологій.

Учасники робочої зустрічі прийняли Резолюцію й ухвалили проект “Концепції муніципального енергозбереження територіальної громади”, який буде подано до Кабінету Міністрів України та місцевих органів влади.

Контакти: Благодійний фонд “Місцева ініціатива”, (048) 794 26 46, 067 480 64 99, bfmiodessa@ukr.net

***

Мета програми “Посилення впливу громадянського суспільства”  – сприяти участі об’єднань громадян у здійсненні моніторингу діяльності органів публічної влади, захисту та лобіюванню спільних інтересів різних соціальних груп, а також забезпечувати їх залучення до процесу вдосконалення та впровадження нормативно-правових актів на загальнодержавному та місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: