В Одесі старшокласники грали в “Євроквест”

13 жовтня 2009 року в Одесі в рамках Європейського тижня місцевої демократії відбулася перша спортивно-інтелектуальна гра “Євроквест” для старшокласників Київського району міста. Ці ігри є частиною проекту “Одеса – вікно в Європу”, що реалізується за фінансової підтримки Міжнародного фонду “Відродження”.

Квест – це популярна серед молоді гра, що включає в себе виконання різних завдань із елементами спортивного орієнтування, вимагає від її учасників ерудиції, логіки, креативності, вміння працювати в команді та шукати інформацію. Команда, яка першою приходить до фінішу, подолавши всі контрольні пункти та виконавши всі завдання, вважається переможцем.

Загальна тематика завдань “Євроквесту” в Одесі – “Одеса+Європа: минуле та майбутнє”.

Перше місце завоювала команда середньої школи № 89, друге – команда ОУВК “Гармонія”, третє – команда середньої школи № 63.

Ігри “Євроквест” будуть також проведені для команд учнів 9-11 класів шкіл Малинівського (16 жовтня), Приморського (20 жовтня) та Суворівського (23 жовтня) районів за різними сценаріями.

Організатори: Одеська міська громадська організація “Обличчям до обличчя”, за сприяння Управління освіти і науки, а також Управління з питань європейської інтеграції, міжнародних відносин та зв’язків із Одеською діаспорою Одеської міськради.

Додаткову інформацію можна отримати у Анни Трепалюк за телефонами (048) 738-68-30, 700-76-75, або за e-mail: facetoface@gt.com.ua.

Дарина Наконечна, координатор проектів Європейської програми
тел: +380 (44) 461 9500 | факс: +380 (44) 486 0166
eлектронна пошта: nakonechna@irf.kiev.ua
офіс: м.Київ, Бехтерівський пров. 13а к. 5

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: