В Одесі пройде панельна дискусія на тему «Чого чекати від волонтерства в Одесі?»

29 листопада з 19:00 до 21:00 пройде панельна дискусія присвячена до Міжнародного дня волонтера та річниці Євромайдану.

29 листопада з 19:00 до 21:00 пройде панельна дискусія присвячена до Міжнародного дня волонтера та річниці Євромайдану. На дискусії обговоримо: що ж насправді відбувається з волонтерством в Одесі? Чи є якісні зміни за останніх 5 років? Чому одесити такі пасивні у волонтерстві? Як це виправити та чи потрібно взагалі? Організатор Ukrainian Volunteer Service.

5 років назад в Україні спалахнула Революція Гідності. Почався новий етап формування країни. Одними із найбільш активних змінотворців є волонтери — прості люди, які вкладають свій час, сили та ресурси на те, щоб робити країною кращою.

Аби обговорення було максимально «на часі», Ukrainian Volunteer Service презентує результати дослідження волонтерства в Одесі, яке проводили протягом останніх 2-х місяців. У ньому можна побачи, як організації залучають і працюють з волонтерами, як мотивують та розвивають їх.

Учасниками панелі будуть досвідчені активісти з абсолютно різних сфер: воєнне волонтерство, громадський активізм, соціальне підприємництво, благодійна допомога. Спікерами дискусії будуть Олександр Славський (програмний директор Impact Hub Odessa), Вікторія Кротова (активістка Євромайдану), Наталія Тєрєхова (адміністраторка благодійного фонду «Добрий Самарянин»), Катерина Ножевнікова (керівниця благодійного фонду «Корпорація монстрів»), Катерина Куракіна (кураторка волонтерів WWF в Одесі).

На дискусії поговоримо про:

  • Які результати волонтерства за останні 5 років?
  • Що відбувається з волонтерством та активізмом в Одесі?
  • Які можуть бути шляхи вирішення проблеми низького рівня активізму в Одесі?

Вхід вільний за умови попередньої реєстрації: http://bit.ly/2FEVVPO

Коли: 29 листопада, 19.00 – 21.00

Де: 4City

Вартість: безкоштовно

Захід проходить в рамках Програми розвитку громадянського суспільства «Вмикайся» в м. Одеса за підтримки Міжнародний фонд “Відродження”.

Організатори: Ukrainian Volunteer Service — неприбуткова громадська організація, що розвиває волонтерський рух заради позитивних змін в Україні.

За додатковою інформацією звертайтесь до координаторки медіа-комунікацій ГО «Ukrainian Volunteer Service» Надії Мартинець на електронну адресу n.martynets@volunteer.country

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: