В Одесі працівникам пенітенціарної служби та засудженим роз’яснили виборчі права

Засудженим двох одеських виправних колоній роз'яснили виборчі права, а також надали безоплатні правові консультації. Додатково для працівників управління Державної пенітенціарної служби в Одеській області було проведено лекцію-семінар “Новели виборчого законодавства”

29 березня засудженим двох одеських виправних колоній роз’яснили виборчі права, а також надали безоплатні правові консультації. Додатково для працівників управління Державної пенітенціарної служби в Одеській області було проведено лекцію-семінар “Новели виборчого законодавства”. Заходи провів Центр права в Одесі, який створила Одеська обласна організація ВГО “Комітет виборців України” за сприяння програми “Верховенство права” Міжнародного фонду “Відродження”, Головного управління юстиції в Одеській області та його територіальних підрозділів, Посольства Королівства Нідерландів.

Близько 35 співробітникам управління Державної пенітенціарної служби було роз’яснено основні новації законодавства про вибори народних депутатів, а також основні процедурні моменти виборчої кампанії. Надалі було проведено дві зустрічі з засудженими Південної виправної колонії №51 (близько 40 чоловіків) і Чорноморської виправної колонії №74 (близько 25 жінок). Окрім роз’яснення виборчих прав і можливостей їх реалізувати на парламентських виборах, засудженим надано індивідуальні правові консультації стосовно відновлення ідентифікаційних документів, сімейних відносин, спадкування, позбавлення батьківських прав, проекту Кримінально-процесуального кодексу тощо.

Одеська обласна організація
ВГО “Комітет виборців України”
(048) 716 40 18
odesakvu@ukr.net

***

Мета програми “Верховенство права” – підтримати ініціативи громадянського суспільства, спрямовані на захист прав людини й основоположних свобод, сприяти підвищенню правової свідомості та громадської активності на центральному та місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: