В Одесі обговорювали впровадження європейських стандартів муніципального управління

2 жовтня 2009 року в Одеській обласній бібліотеці ім. М. Грушевського відбувся круглий стіл на тему “Впровадження європейських стандартів муніципального управління в місті Одесі”.

Захід був організований Одеською міською громадською організацією “Обличчям до обличчя” спільно з Одеським Центром європейської інформації в рамках проекту “Одеса – вікно в Європу”. Проект реалізується за підтримки Міжнародного фонду “Відродження” і за сприяння Управління з питань європейської інтеграції, міжнародних відносин та зв’язків із Одеською діаспорою Одеської міської ради.

У засіданні взяли участь представники органів місцевої влади, депутати міськради, науковці, провідні громадські діячі, співробітники консульств, журналісти.

За висновками круглого столу було рекомендовано, зокрема:

  • спрямувати зусилля органів місцевої влади та громадськості на впровадження демократичних стандартів муніципального управління;
  • підвищити поінформованість мешканців міста відносно перспектив співробітництва Одещини з ЄС;
  • розробити Програму інформаційного забезпечення процесів європейської інтеграції
  • організувати систему навчання та підвищення кваліфікації керівників органів влади та громадських активістів
  • надавати всіляку організаційну, інформаційну та грантову підтримку громадським організаціям та органам самоорганізації населення, які займаються інформаційною роботою в сфері європейської інтеграції, тощо.

Додаткову інформацію можна отримати у Анни Трепалюк за телефонами: (048) 738-68-30, 700-76-75, або за e-mail: facetoface@gt.com.ua.

Дарина Наконечна, координатор проектів Європейської програми
тел: +380 (44) 461 9500 | факс: +380 (44) 486 0166
eлектронна пошта: nakonechna@irf.kiev.ua
офіс: м.Київ, Бехтерівський пров. 13а к. 5

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: