В Одесі обговорять результати й перспективи виконання Угоди з ЄС

Дискувати про те, як виконується Угода про асоціацію в регіонах і, зокрема, про участь громадськості у цьому процесі, планують в Одесі. Зустріч «Європейський вибір України: прогрес та перспективи» 16 листопада проводять Інститут економічних досліджень та політичних консультацій і проект Громадська синергія.

eu-ua-odesa

Дискувати про те, як виконується Угода про асоціацію в регіонах і, зокрема, про участь громадськості у цьому процесі, планують в Одесі. Зустріч «Європейський вибір України: прогрес та перспективи» 16 листопада проводять Інститут економічних досліджень та політичних консультацій і проект «Громадська синергія».

Facebook-сторінка події

Під час заходу відбудеться презентація двох книг «Поглиблення відносин між ЄС та Україною: Що, чому і як?» (друге видання) та «Боротьба за належне врядування у Східній Європі», які підготовлені українсько-бельгійською командою дослідників під керівництвом Майкла Емерсона (CEPS) та Вероніка Мовчан.

Місце проведення: Impact Hub Odessa за адресою вул. Грецька, 1а (вхід с пр. Юрія Олеші).

Час проведення: 16 листопада 2018, початок о 10:30 (реєстрація з 10:00)

Англійські версії книг можна безкоштовно скачати за посиланням

Українські примірники можна буде безкоштовно отримати на заході, а електронні версії з’являться у вільному доступі після 19 листопада 2018 року.

Для участі у заході потрібно зареєструватися

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: