В Одесі обговорять питання прийняття житлового комплексу на баланс ОСББ

Сьогодні, 2 березня, о 16:00 в Одесі відбудеться круглий стіл “Прийняття житлового комплексу на баланс ОСББ”

Сьогодні, 2 березня, о 16:00 в Одесі (медіахолдинг “100%”, вул. Ришельєвська, 68-г) відбудеться круглий стіл “Прийняття житлового комплексу на баланс ОСББ”. Захід організовує Благодійний фонд “Місцева ініціатива” в межах проекту “Енергозбереження в питанні реформування ЖКГ – при сприянні громади” за підтримки програми “Посилення впливу громадянського суспільства” Міжнародного фонду “Відродження”.

До участі запрошено представників управління житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу Одеської міської ради, керівників і активістів ОСББ, громадських організацій Одеси, громадських діячів.

Під час круглого столу заплановано отримати поради для доопрацювання проектів положень “Про обов’язковий енергозберігальний аудит при проведенні першого ремонту при створенні ОСББ” та “Сприяння ефективному громадському контролю в сфері ЖКГ з питань енергозбереження” і внести їх для затвердження голові Одеської міської ради.

Учасники візьмуть участь в опитуванні стосовно того, чи володіють як представники ОСББ так і пересічні мешканці багатоквартирних будинків інформацією щодо обсягів споживання природних і енергетичних ресурсів у багатоквартирних будинках.

Також на круглому столі заплановано розглянути такі питання:
– неможливість отримати інформацію стосовно обсягів споживання енергоресурсів до прийняття будинків на власний баланс ОСББ;
– небажання з боку суб’єктів природних монополій визначати кордони балансової приналежності комунікацій згідно з вимогами законодавства;
– протизаконне відчуження об’єктів спільної сумісної власності в будинках ОСББ як до, так і після прийняття на власний баланс ОСББ.

У межах проекту також створено “Центр методично-правової підтримки”, який надає правову, організаційну, методичну й інформаційну допомогу.

Контакти: Благодійний фонд “Місцева ініціатива”, Юрій Звеліндовський, 067 480 64 99, bfmiodessa@ukr.net

***

Мета програми “Посилення впливу громадянського суспільства” – сприяти розвитку системи захисту прав громадян як споживачів державних і комунальних послуг, посилювати спроможність громадських організацій щодо вироблення політики та впливу на прийняття політичних рішень із суспільно важливих питань.

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: