В Одесі надаватимуть безоплатну правову допомогу внутрішньо переміщеним особам і військовослужбовцям

Одеська обласна організація ВГО “Комітет виборців України” розпочинає надавати безоплатну правову допомогу внутрішньо переміщеним особам, а також військовослужбовцям і членам їхніх сімей

Одеська обласна організація ВГО “Комітет виборців України” розпочинає надавати безоплатну правову допомогу внутрішньо переміщеним особам, а також військовослужбовцям і членам їхніх сімей. Надання допомоги підтримує програмна ініціатива “Права людини та правосуддя” Міжнародного фонду “Відродження”.

Безоплатну правову допомогу (правові роз’яснення та консультації, підготовку заяв і звернень до органів державної влади та місцевого самоврядування) можна отримати в юридичній приймальні в Одесі за адресою: вул. Садиковська, 25. Крім того, орієнтовно раз на тиждень юрист приймальні проводитиме виїзний прийом у місцях тимчасового проживання вимушених переселенців (санаторно-курортні й оздоровчі заклади міста й області).

Співробітники Координаційного центру з питань переселення громадян ГУГСЧС України в Одеській області, який розміщено на залізничному вокзалі, перенаправлятимуть переселенців, що потребують правової допомоги, до офісу організації. Щоб охопити правовою допомогою якомога більше вимушених переселенців, юристи організації підготують пам’ятку з правовими порадами та необхідними контактами, яку поширюватимуть у Координаційному центрі.

Окремим напрямом роботи буде надання допомоги військовослужбовцям.

Одеська обласна організація Комітету виборців України також має намір активно впливати на відповідних посадовців для оперативного й ефективного забезпечення військовослужбовців, які відбувають у зону антитерористичної операції (АТО), необхідними засобами захисту, озброєння й екіпіровки. Організація всіляко сприятиме волонтерському руху, учасники якого допомагають зробити військовослужбовців у зоні АТО більш захищеними й боєздатними.

За інформацією Управління Верховного комісара ООН у справах біженців, станом на 11 липня 86 483 особи були змушені покинути свої домівки: з них 13 173 громадян виїхали з Криму, решта 73 310 переселенців складають жителі Донецької та Луганської областей. В Одеській області зареєстровано 4 723 переміщених громадянина, з яких 3273 – переселенці зі Сходу України, 323 – з Криму, 1127 – члени сімей військовослужбовців.

Контакти:
Одеська обласна організація
ВГО “Комітет виборців України”
(048) 716 46 83
odesakvu@ukr.net

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: