В Криму відбудеться п’ята Школа з прав людини для молоді

З 22 по 30 липня в Бахчисарайському районі Автономної Республіки Крим у готельному комплексі "Алімова балка" відбудеться п’ята Школа з прав людини для молоді.

Захід організований в рамках національної освітньої програми “Розуміємо права людини” за підтримки Української Гельсінської Спілки з прав людини, Норвезького Гельсінського Комітету та Міжнародного фонду “Відродження”.

Ще 20 молодих людей, відібраних із близько 130 претендентів, навчатимуться розуміти права людини та активно діяти на захист власних прав та громадських інтересів. Це буде друга в 2009 році та п’ята за два роки існування програми Школа з прав людини для молоді. Програма, що розпочала свою роботу на початку 2008 року, має головною метою підвищення рівня культури прав людини в Україні. Програма спрямована на розвиток альтернативної недержавної моделі освіти у галузі прав людини та вплив на формування ефективної державної моделі освіти в цій сфері.

В рамках восьмиденної Школи учасники дізнаються про формування та розвиток концепції прав людини, про національні та міжнародні документи, що гарантують захист їхніх прав, вивчатимуть, як функціонують механізми захисту прав людини в Україні, в рамках Ради Європи та Організації Об’єднаних Націй. Вони навчатимуться обирати найбільш ефективні стратегії й тактики дій на захист прав людини та робити свої кампанії успішними. В цьому їм допомагатимуть експерти провідних правозахисних організацій та викладачі з України, Польщі та Ірландії.

Команда проекту запрошує всіх зацікавлених фахівців долучатися до програми в якості експертів та спостерігачів. Запрошуємо журналістів, що цікавляться темою прав людини та освітою в цій галузі, висвітити діяльність програми, взявши участь у наших освітніх заходах.

Детальнішу інформацію можна отримати від координатора національної освітньої програми “Розуміємо права людини” Сергія Бурова за телефоном +38 050 921 99 67, або за електронною адресою rozumiemopravaludyny@gmail.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: