В Криму громадськість контролюватиме дотримання прав громадян на свободу мирних зібрань

1 грудня 2010 року громадська організація «Євпаторійський центр регіонального розвитку» розпочала проект «Дотримання прав громадян на свободу мирних зібрань в АР Крим», підтриманий Міжнародним фондом «Відродження». Про це повідомили представники організації.

Проект передбачає дослідження та громадський моніторинг дотримання прав громадян на свободу мирних зібрань в АР Крим, проведення аналізу правових актів органів місцевого самоврядування та чинного Законодавства України, що стосуються права громадян на свободу мирних зібрань.

Протягом 2011 року експертно-аналітична група здійснить:

  • аналіз матеріалів друкованих та електронних ЗМІ Криму на предмет висвітлення реалізації права громадян на свободу мирних зібрань в АР Крим;
  • аналіз рішень судів першої інстанції АР Крим щодо проведення мирних зібрань;
  • дослідження методом включеного спостереження через безпосередню участь виконавців проекту у мирних зібраннях громадян;
  • дослідження методом неструктурованого інтерв’ю з безпосередніми організаторами, керівниками, учасниками мирних заходів щодо реалізації їх права на свободу проведення мирних зібрань.

Факти порушень права громадян на свободу мирних зібрань в АР Крим оприлюднюватимуться в друкованих та електронних ЗМІ Криму.

В серпні 2011 року буде проведено публічне обговорення результатів дослідження і розроблених рекомендацій за участю громадських організацій, місцевих осередків політичних партій та інших зацікавлених сторін про стан дотримання права громадян на свободу мирних зібрань в АР Крим.

Контактна особа: Сухобойченко Сергій, тел. 066 7638301.

***

Метою проекту «Дотримання прав громадян на свободу мирних зібрань в АР Крим», що здійснюється громадською організацією «Євпаторійський центр регіонального розвитку» за підтримки програми “Верховенство права” Міжнародного фонду “Відродження”, є проведення дослідження та громадського моніторингу ступеня дотримання прав громадян на свободу мирних зібрань в АР Крим; розробка пропозицій щодо покращення ситуації з реалізацією конституційного права громадян на свободу мирних зібрань.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: