В Харкові запрацює англомовний інформаційно-аналітичний ресурс

7 квітня у Харківському кризовому інфоцентрі пройшла зустріч «A new voice for Kharkiv — join the conversation», де обговорювався проект створення англомовного інформаційно-аналітичного сайту в рамках ініціативи Kharkiv Going Global.

7 квітня у Харківському кризовому інфоцентрі пройшла зустріч «A new voice for Kharkiv — join the conversation», де обговорювався проект створення англомовного інформаційно-аналітичного сайту в рамках ініціативи Kharkiv Going Global. Завдання нового ресурсу – сприяти європейській інтеграції Харкова, збільшенню кількості міжнародних проектів і подій у місті, виходу вітчизняного бізнесу на світові ринки. Цільова аудиторія майбутнього сайту – міжнародне англомовне співтовариство, яке цікавиться політичною і соціально-економічною ситуацією в Україні і місті, англомовні представники міжнародних організацій та бізнесу, державні діячі, аналітики, науковці, студенти, туристи, діячі культури, активісти. Проект впроваджує Агентство «Перспектива» за підтримки Європейської програмної ініціативи Міжнародного фонду «Відродження».

Один з ініціаторів проекту, викладач Національного технічного університету «Харківського політехнічного інституту» Тарас Данько розповів, що ідея проекту виникла навесні 2014 року, коли іноземці потребували інформацію про події у Харкові з перших вуст. Тарас також зазначив, що після Майдану та початку АТО до подій у Харкова привертається особлива увага, але,на жаль, інформації англійською мовою дуже мало. На думку пана Данька, у Харкова є величезний потенціал, аби стати глобальним містом.

Керівник Східноукраїнського представництва Міжнародного фонду «Відродження Олена Розсказова навела приклад, що навіть цього тижня у Харкові відбувається величезна кількість заходів, які можуть бути цікаві іноземцям: семінар Міжнародного фонду «Відродження» з децентралізації; лекція Максима Розенфельда в рамках ініціативи Представництва Європейського Союзу в Україні “Team Europe”; Music Camp – концерт хору і оркестру за участю 300 дітей, які протягом п’яти днів навчилися співати чотирма мовами та грати на музичних інструментах; третій міжнародний бізнес-форум; 39 битва стартапів; український мюзикл «Лісова дівка» та ін. На думку Олени, сайт також може висвітлювати роботу громадських організацій та міжнародних місій в Харкові.

Тетяна Чернецька (ГО «Перспектива») детально зупинилась на структурі сайту та ролях координаторів. Передбачається, що англомовний ресурс буде охоплювати такі теми, як політика, бізнес, наука, культура, суспільство, на ньому будуть розміщатися новини та блоги.

Координаторка проекту Анастасія Макаренко закликала присутніх долучитись до розробки наповнення сайту та написання матеріалів та новин. Питання учасників стосувались редакційної політики, взаємодії з політичними партіями, представниками органів влади. У написанні та редагуванні матеріалів планує взяти участь англієць Джо Пломмер.

Контакти: Анастасія Макаренко, makarenko2005@yahoo.com, (050)5906239

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: