В Харкові відкрився Центр Європейської інформації

17 травня в Харкові, в приміщенні Харківської обласної універсальної наукової бібліотеки за адресою: м. Харків, вул. Кооперативна 13, відбулося урочисте відкриття Центру Європейської Інформації.Центри Європейської Інформації у регіонах України створюються у партнерстві між громадськими організаціями та обласними науковими бібліотеками за підтримки Міжнародного фонду "Відродження". Харків став девятнадцітим містом в якому зявився подібний Центр.

17 травня в Харкові, в приміщенні Харківської обласної універсальної наукової бібліотеки за адресою: м. Харків, вул. Кооперативна 13, відбулося урочисте відкриття Центру Європейської Інформації.

Центри Європейської Інформації у регіонах України створюються у партнерстві між громадськими організаціями та обласними науковими бібліотеками за підтримки Міжнародного фонду “Відродження”. Харків став девятнадцітим містом в якому зявився подібний Центр.

На відкритті зібралося більше пятидесяти гостей: представники громадських та молодіжних організацій, Мережі шкільних Євроклубів міста, представники бібліотек міста, студенти та викладачі. З привітальним словом виступив віцеконсул Республіки Польщі у Харкові пан Марчін Денисюк, Голова Управління зовнішньоекономічних зв’язків і європейської інтеграції Харківської облдержадміністрації — Віктор Коваленко.

Після офіційної частини відбулася прес-конференція для журналістів за участі почесних гостей, а також Зоряни Міщук — представника Фонду “Відродження”, Тетяни Мірошнікової — керівника проекту Центру Європейської Інформації

Під час прес-конференції відбулося знайомство з організаціями що реалізують проект-Фондом місцевої демократії, Харківським Євроклубом та обласною науковою універсальною бібліотекою та презентація програми “Молодь” за участі Ярини Боренько офіційного представника програми в Україні.
“Центр працюватиме пять днів на тиждень, з дванадцятою до п’ятої вечора, усі бажаючі зможуть отримати консультацію, безкоштовний доступ до Інтернету та довідкової літератури. Щомісяця в Центрі проходитемуть публічні західи – круглі столи, презентації роботи Культурних Центірів, Мережі шкільних Євроклубів міста, а також громадських і молодіжних організацій, спілкування з цікавими людьми”, зазначила керівник Центру Європейської Інформації.

В рамках заходу була презентована фотовиставки “Молодь в дії”, яка пробуде в Центрі Європейської Інформації протягом двох тижнів.

Ольга Луцишина, асистент програми “Європейська програма”
тел: +380 (44) 461 9500 | факс: +380 (44) 486 0166
eлектронна пошта: olga.lutsishina@irf.kiev.ua
офіс: м.Київ, Бехтерівський пров. 13а, к. 5

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: