В Ізмаїлі буде створено міський фонд підтримки ОСББ

Фонд підтримки підприємництва міста Ізмаїла здійснює проект “Разом до якісних послуг у житловокомунальній сфері”

Фонд підтримки підприємництва міста Ізмаїла здійснює проект “Разом до якісних послуг у житловокомунальній сфері”. Проект підтримує програма “Посилення впливу громадянського суспільства” Міжнародного фонду “Відродження”.

У межах проекту створено Ресурсний центр із питань ОСББ, підготовано проект Програми розвитку та підтримки ОСББ на 2011-2012 роки. Робочим групам, які мають намір створити ОСББ, надають консультації стосовно статуту, протоколів, кошторису ОСББ, тарифів на послуги ЖКГ. Також для членів ОСББ розроблено спеціальну тренінгову програму.

Заплановано створити міський фонд підтримки ОСББ, який матиме спеціалізовану інформаційну базу для вивчення та поширення досвіду найкращих об’єднань.

Контакти: Фонд підтримки підприємництва міста Ізмаїла, (04841) 246 74, (04841) 200 46, stoykova.v@gmail.com

***

Мета програми “Посилення впливу громадянського суспільства”  – сприяти участі об’єднань громадян у здійсненні моніторингу діяльності органів публічної влади, захисту та лобіюванню спільних інтересів різних соціальних груп, а також забезпечувати їх залучення до процесу вдосконалення та впровадження нормативно-правових актів на загальнодержавному та місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: