В Івано-Франківську відкриють електронну реєстрацію в ДНЗ

6 лютого о 10:00 в Івано-Франківську відбудеться урочисте відкриття єдиного вікна реєстрації дітей у дошкільні навчальні заклади (ДНЗ)

6 лютого о 10:00 в Івано-Франківську, у Центрі надання адміністративних послуг (вул. Незалежності, 9), відбудеться урочисте відкриття єдиного вікна реєстрації дітей у дошкільні навчальні заклади (ДНЗ). Захід проводить Івано-Франківський обласний благодійний фонд “Родина” й експертно-аналітичний відділ виконкому міськради за підтримки програми “Громадянське суспільство та належне врядування” Міжнародного фонду “Відродження”.

З моменту відкриття вікна всі охочі зможуть отримати консультацію реєстратора. З 10 лютого розпочнеться перереєстрація дітей для вступу в ДНЗ, які до 10 січня були зареєстровані в окремих закладах. Перереєстрація триватиме до 30 березня. З 2 квітня на базі ЦНАП за столом №11 (управління освіти й науки) розпочнеться реєстрація нових заявок на вступ дітей у ДНЗ. Процедура перереєстрації висвітлюватиметься на спеціальному сайті.

Для зручності перебування батьків із дітьми у ЦНАП створено ігровий куточок.

Івано-Франківський обласний благодійний фонд “Родина”
(0342) 725 049
bf.rodyna.if@gmail.com

***

Мета програми “Громадянське суспільство та належне врядування”  – сприяти участі об’єднань громадян у здійсненні моніторингу діяльності органів публічної влади, захисту та лобіюванню спільних інтересів різних соціальних груп, а також забезпечувати їх залучення до процесу вдосконалення та впровадження нормативно-правових актів на загальнодержавному та місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: