В Івано-Франківську вдосконалили надання адміністративних послуг

26 травня в Івано-Франківську презентовано результати проекту “Забезпечення рівних можливостей в отриманні адміністративних послуг в громаді м. Івано-Франківська”

26 травня в Івано-Франківську презентовано результати проекту “Забезпечення рівних можливостей в отриманні адміністративних послуг в громаді м. Івано-Франківська”. Проект реалізувало Агентство з розвитку приватної ініціативи (АРПІ) спільно з виконкомом Івано-Франківської міської ради та товариством молодих інвалідів “Братерство” за підтримки програми “Посилення впливу громадянського суспільства” Міжнародного фонду “Відродження”.

Реалізація проекту припала на час відкриття в Івано-Франківську Центру надання адміністративних послуг (ЦНАП). АРПІ безпосередньо причетне як до ідеї створення Центру, так і до розроблення механізмів його роботи, організаційного та методичного забезпечення діяльності ЦНАП.

Безпосередніми результатами проекту є:
· уніфікація та вдосконалення регламентів надання адміністративних послуг, які зокрема передбачають додаткові можливості для осіб із неповносправністю;
· встановлення електронного інформаційного кіоска, адаптованого до потреб осіб із неповносправністю, та відповідного програмного забезпечення;
· створення електронної бази даних про адміністративні послуги, доступної в мережі Інтернет та в електронному інформаційному кіоску.

Надалі якість адміністративних послуг і врахування потреб споживачів при їх наданні мають стати об’єктами незалежного громадського моніторингу, методику якого також розроблено в межах проекту.

У планах Агентства – подальше вдосконалення регламентів надання адміністративних послуг. У цьому АРПІ спиратиметься на власний експертний потенціал, а також на досвід співпраці з місцевою владою.

Контакти: Агентство з розвитку приватної ініціативи, initative@sbedif.if.ua

***

Мета програми “Посилення впливу громадянського суспільства”  – сприяти участі об’єднань громадян у здійсненні моніторингу діяльності органів публічної влади, захисту та лобіюванню спільних інтересів різних соціальних груп, а також забезпечувати їх залучення до процесу вдосконалення та впровадження нормативно-правових актів на загальнодержавному та місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: