В Івано-Франківську буде запроваджено електронну чергу в дитсадки

В івано-франківському Центрі надання адміністративних послуг буде запроваджено електронну реєстрацію дітей до дошкільних навчальних закладів

В івано-франківському Центрі надання адміністративних послуг (вул. Незалежності, 5) буде запроваджено електронну реєстрацію дітей до дошкільних навчальних закладів (ДНЗ). Відповідний проект здійснює Івано-Франківський обласний благодійний фонд “Родина” та міська рада за підтримки програми “Громадянське суспільство та належне врядування” Міжнародного фонду “Відродження”.

У Центрі батьки зможуть поставити дитину в електронну чергу до конкретного дитсадка. Обрати можна буде тільки один заклад. Усю інформацію розмістять на спеціальному сайті.

На першому етапі проекту – з лютого до квітня – буде зареєстровано тих дітей, які вже перебувають у черзі. Реєстрацію буде дозволено з моменту отримання свідоцтва про народження.

З 2013 року прийом у дитсадки проходитиме винятково за електронними картками. За задумом ініціаторів проекту, нова система сприятиме зменшенню корупції при зарахуванні до дошкільних навчальних закладів.

Івано-Франківський обласний благодійний фонд “Родина”
(0342) 72 50 49
bf.Rodyna.if@gmail.com

***

Мета програми “Громадянське суспільство та належне врядування”  – сприяти участі об’єднань громадян у здійсненні моніторингу діяльності органів публічної влади, захисту та лобіюванню спільних інтересів різних соціальних груп, а також забезпечувати їх залучення до процесу вдосконалення та впровадження нормативно-правових актів на загальнодержавному та місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: