В Івано-франківському хоспісі буде створено групу психологічної підтримки для невиліковно хворих

Івано-франківський хоспіс здійснює мініпроект “Створення в хоспісі групи психологічної підтримки “Право жити без болю””

Івано-франківський хоспіс здійснює мініпроект “Створення в хоспісі групи психологічної підтримки “Право жити без болю””. Він є частиною проекту “Створення групи підтримки “Право жити без болю” для вирішення проблеми доступу до знеболення в Україні”, який реалізує Благодійний фонд допомоги невиліковно хворим “Мати Тереза” за підтримки програми “Громадське здоров’я” Міжнародного фонду “Відродження”.

Метою проекту є створення груп підтримки та відстоювання доступу до знеболення шляхом формування громадського запиту на захист права на медичну допомогу та розвиток мереж підтримки паліативних пацієнтів у кожному регіоні України. У хоспісі також планують створити виїзну службу.

Івано-франківський хоспіс
(0342) 78 17 19
hospice@optima.com.ua

***

Мета програми “Громадське здоров’я” – сприяти захисту прав уразливих груп населення у сфері охорони здоров’я шляхом підтримки та розвитку потенціалу громадськості й активістських організацій, сприяти становленню політик і практик у сфері громадського здоров’я, які відповідають міжнародним стандартам, базуючись на принципах доказової медицини.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: