В Іллічівську пропонують ухвалити програму підтримки людей з інвалідністю

Експерти Спортивного клубу інвалідів “Одеса-Баскет” і Благодійного фонду “Прометей” розробили для Іллічівська проект міської цільової програми “Регіональний план дій із реалізації Конвенції про права інвалідів на період до 2020 року”

Експерти Спортивного клубу інвалідів “Одеса-Баскет” і Благодійного фонду “Прометей” розробили для Іллічівська проект міської цільової програми “Регіональний план дій із реалізації Конвенції про права інвалідів на період до 2020 року”. Відповідна ініціатива стала переможцем конкурсу адвокаційних проектів, який проводила Одеська обласна організація ВГО “Комітет виборців України” за підтримки програми “Громадянське суспільство та належне врядування” Міжнародного фонду “Відродження”.

Ініціатори документу звернулися до міського голови Іллічівська з пропозицією провести круглий стіл для презентації проекту.

Нещодавно Одеська обласна рада ухвалила цільову програму щодо реалізації Конвенції про права інвалідів на період до 2020 року, в розробці якої брали активну участь представники громадських організацій Одещини.

Контакти:
Спортивний клуб інвалідів “Одеса-Баскет”
Євген Петраш
095 711 95 79
petrash_box@mail.ru

***

Мета програми “Громадянське суспільство та належне врядування” – сприяти участі об’єднань громадян у здійсненні моніторингу діяльності органів публічної влади, захисті й лобіюванні спільних інтересів різних соціальних груп, а також забезпечувати їх залучення до процесу вдосконалення та впровадження нормативно-правових актів на загальнодержавному й місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: