В День Європи донеччани отримали призи за знання про Європу

З нагоди святкування Дня Європи, Центр європейської інформації при Донецькій обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Н.К. Крупської та Донецька обласна молодіжна організація "Євроклуб" провели Євровікторину на центральній вулиці міста.

З нагоди святкування Дня Європи, Центр європейської інформації при Донецькій обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Н.К. Крупської та Донецька обласна молодіжна організація “Євроклуб” провели Євровікторину на центральній вулиці міста.

Євровікторина стала вже традиційним заходом в Донецьку, який вже втретє проходить на День Європи за ініціативи Донецької обласної молодіжної організації “Євроклуб”. Цьогорічна вікторина, в якій змогли взяти участь всі прохожі, відбулась на центральній вулиці м. Донецьк, на сходах обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Н.К. Крупської. Вікторина стала одним із заходів в рамках обласного фестивалю “День Європи в Донецькій області”, організованого Центром європейської інформації спільно з іншими проєвропейськими організаціями Донбасу.

Мешканці міста та області, які у своїх справах опинилась біля бібліотеки, змогли ознайомитись з друкованими виданнями з євроінтеграції на стендах з фондів бібліотеки, а також відповідали на запитання щодо історії та сучасного стану європейської інтеграції. Для багатьох складними виявились перші ж запитання про кількість країн-членів ЄС, однак деякі, особливо молодь, проявили обізнаність з питань євроінтеграції і відповідали на складні запитання, про “чотири свободи” або, навіть, “субсідіарність”.

Найбільш обізнані отримували призи, брошури щодо різних аспектів євроінтеграції та відносин між Україною та ЄС, а також маленькі сувеніри з європейською символікою. Всі учасники отримували інформаційні пакети, підготовлені Центром європейської інформації, що був створений в обласній бібліотеці за підтримки Європейської програми Міжнародного фонду “Відродження” в рамках ініціативи з розбудови загальнонаціональної мережі подібних центрів.

Заходи з нагоди Дня Європи в Донецькій області продовжуються. В середу 24 травня повинен відбутися заключний обласний етап міждисциплінарної олімпіади з європейських студій. Очікується, що у нагородженні переможців обласного етапу олімпіади з євростудій візьме участь Ієн Боуг, голова Представництва Європейської комісії в Україні та Білорусі.

Ольга Луцишина, асистент програми “Європейська програма”
тел: +380 (44) 461 9500 | факс: +380 (44) 486 0166
eлектронна пошта: olga.lutsishina@irf.kiev.ua
офіс: м.Київ, Бехтерівський пров. 13а, к. 5

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: