В Україні запустили проєкт #Будь_в_курсі: він буде корисним військовим та їхнім родинам

Благодійний Фонд “Волонтерське Об’єднання “ВЕСТА” запустили інформаційно- просвітницький проєкт “#Будь_в_курсі” для захисників, ветеранів, їхніх сімей, членів родин загиблих та безвісти зниклих.

Мета проєкту – підвищити їхню обізнаність щодо прав та алгоритмів дій їх реалізації. Для цього команда “ВЕСТА”  планують випустити 15 роликів. Перший, присвячений грошовому забезпеченню військовослужбовців, вже доступний до перегляду.

В Україні запустили проєкт #Будь_в_курсі: він буде корисним військовим та їхнім родинам

Як зазначають у “ВЕСТА”, перед створенням проєкту було проведено  опитування і саме базуючись на отриманих даних, було виявлено самі гострі питання-проблеми та розроблено відео-інструкції для їх вирішення.

“Відповідно найчастіший запит від спільноти – саме інформування про права, гарантії та механізми їх отримання, важливо доносити інформацію зрозумілими та доступними інструментами, які легко поширювати в публічному доступі, тому що більша частина авдиторії не знає де шукати необхідні нормативно-правові акти та як їх правильно трактувати. А якщо говорити про ту частину, яка безпосередньо перебуває в зоні бойових дій – є проблема і в доступі до інформації та можливості її отримати в державних органах, тому важливо використовувати прості та ефективні інструменти, які будуть доступні на смартфоні. Ролики створено за сприяння Європейського союзу та Міжнародний фонд “Відродження”, – кажуть у “ВЕСТА”.

https://www.youtube.com/embed/n3aWKwluyEw?start=0

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: