Увага!!! Першй всеукраїнський форум проєвропейських громадських організацій

Європейська програма МФВ, Український центр економічних і політичних досліджень ім. О.Разумкова, Центр миру, конверсії та зовнішньої політики, Громадська коаліція "Донбас Європейський", м. Донецьк та громадська організація "Європейський діалог", м. Львів запрошують до участі у Першому Всеукраїнському форумі проєвропейських громадських організацій, що відбудеться 19 травня у Києві (готель "Русь", вул. Госпітальна, 4).

Європейська програма МФВ, Український центр економічних і політичних досліджень ім. О.Разумкова, Центр миру, конверсії та зовнішньої політики, Громадська коаліція “Донбас Європейський”, м. Донецьк та громадська організація “Європейський діалог”, м. Львів запрошують до участі у Першому Всеукраїнському форумі проєвропейських громадських організацій, що відбудеться 19 травня у Києві (готель “Русь”, вул. Госпітальна, 4).

Урочисте відкриття Форуму відбудеться з 9.45 до 10.30. Відкриттю Форуму передуватиме відкриття Виставки проектів громадських організацій, що працюють у сфері європейської/євроатлантичної інтеграції, яка розпочнеться о 9.00 разом з реєстрацією і триватиме протягом усього Форуму.

Перший Всеукраїнський форум проєвропейських громадських організацій матиме на меті презентацію найбільш успішних громадських ініціатив у сфері європейської та євроатлантичної інтеграції представникам органів державної влади, міжнародної донорської спільноти, дипломатичних установ та ЗМІ. Крім того, під час Форуму представники організацій громадянського суспільства України представлять свої погляди на політику європейської/ євроатлантичної інтеграції України, роль громадянського суспільства у цьому процесі та механізми співпраці між органами державної влади та громадськими організаціями з відповідних питань. Основна ідея Форуму полягає у тому, щоб показати, що громадські організації відіграють дедалі важливішу роль у процесі європейської/ євроатлантичної інтеграції України, і довести, що ця роль має бути посилена через покращення співпраці між самими громадськими організаціями і між ними та органами державної влади.

Перший Всеукраїнський форум проєвропейських громадських організацій відбуватиметься напередодні Дня Європи у Києві за участю більш ніш 60-ти громадських організацій з різних міст України, а також представників органів державної влади, міжнародної донорської спільноти, дипломатичних установ та ЗМІ. Ми очікуємо на участь у форумі більш ніж 150-ти осіб. Офіційній частині Форуму передуватимуть дводенні робочі засідання з обміну досвідом між громадськими організаціями з усіх регіонів України, які реалізують проекти у сфері європейської та євроатлантичної інтеграції.

Програма Форуму додається. Якщо Ви зацікавлені взяти участь у роботі Форуму, а також з приводу будь-яких питань просимо звертатися до Ірини Солоненко, Дмитра Шульги чи Олени Романової, Європейська програма Міжнародного фонду “Відродження” телефоном, факсом чи електронною поштою (461-97-09, 486-76-29, ep@irf.kiev.ua ).

Програма Форуму

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: