Утилізацію побутових відходів у Вознесенському районі обговорять на семінарі

14 лютого о 9:30 у місті Вознесенськ (мала залі міськвиконкому, пл. Центральна, 1, 3-й поверх) відбудеться практичний семінар-тренінг “Міжмуніципальне співробітництво у сфері вирішення проблем утилізації твердих побутових відходів (ТПВ) у сусідніх громадах Вознесенського району”

14 лютого о 9:30 у місті Вознесенськ (мала залі міськвиконкому, пл. Центральна, 1, 3-й поверх) відбудеться практичний семінар-тренінг “Міжмуніципальне співробітництво у сфері вирішення проблем утилізації твердих побутових відходів (ТПВ) у сусідніх громадах Вознесенського району”. Захід організовує ГО “Агентство економічного розвитку” за підтримки програми “Громадянське суспільство та належне врядування” Міжнародного фонду “Відродження”.

У заході візьмуть участь голови сільських рад, керівники комунальних підприємств і члени громадських організацій Вознесенського району.

Учасники заходу обговорюватимуть такі питання:
• інтегроване поводження з ТПВ в малих громадах (фінансові, інформаційні, організаційні аспекти);
• міжмуніципальне співробітництво (ММС) (принципи, можливості, причини створення);
• ММС у сфері поводження з ТПВ в сусідніх громадах Вознесенського району (ініціювання, започаткування, реалізація).

Контакти:
ГО “Агентство економічного розвитку”
Наталія Андрухова
097 912 88 79

***

Мета програми “Громадянське суспільство та належне врядування” – запровадження сталого діалогу громадянського суспільства з владою в тих сферах реформ, які можуть сприяти розвитку громадянського суспільства, через участь основних зацікавлених сторін у прийнятті та моніторингу виконання рішень органів влади на всіх рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: