Усіх охочих запрошують долучатися до підготовки Звіту щодо реалізації Європейської політики сусідства в Україні

Європейська Комісія та Європейська Служба Зовнішньої Дії запрошують усі зацікавлені сторони (громадські організації, професійні асоціації, експертів і просто активних громадян) долучатися до підготовки Звіту щодо реалізації Європейської політики сусідства в Україні впродовж 2011 року

Європейська Комісія та Європейська служба зовнішньої дії запрошують усі зацікавлені сторони (громадські організації, професійні асоціації, експертів і просто активних громадян) долучатися до підготовки Звіту щодо реалізації Європейської політики сусідства в Україні впродовж 2011 року.

Мета Звіту полягає у висвітленні прогресу, який здійснила Україна впродовж 2011 року в реалізації своїх зобов’язань у рамках  Порядку денного асоціації між Україною та ЄС (ПДА). Звіт буде присвячено не лише політичним, правовим і економічним, але й галузевим питанням – таким, як екологічна, освітня, молодіжна політика тощо. Разом із тим, Звіт не є загальним оглядом ситуації у країні. Його сфера обмежується лише виконанням зобов’язань, викладених у ПДА. Фінальний текст звіту буде оприлюднено навесні 2012 року для ознайомлення інституцій ЄС, уряду України та широкої громадськості.

Для представників громадянського суспільства надання своїх відгуків для річного звіту ЄС є нагодою поділитися своєю оцінкою стану виконання зобов’язань власної держави щодо впровадження європейських стандартів у тих сферах, де вони працюють.

Останній термін подання інформації для врахування при підготовці звіту – 1 грудня 2011 року. До цієї дати охочі можуть надавати свою інформацію англійською мовою безпосередньо на спеціальну електронну адресу Європейської служби зовнішньої дії: ENP-2012-Progress-Reports@eeas.europa.eu.

Детальнішу інформацію про щорічні звіти ЄС, а також корисні поради щодо оформлення інформації для самостійного подання до ЄС, які підготував старший менеджер Європейської програми Міжнародного фонду “Відродження” Дмитро Шульга, дивіться тут.

Європейська програма
Дмитро Шульга
(044) 461 95 00
shulga@irf.kiev.ua

***

Мета Європейської програми – сприяти європейській інтеграції України шляхом фінансової й експертної підтримки громадських ініціатив.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: