Уряд схвалив План дій України з упровадження ініціативи “Відкритий Уряд”

Кабінет Міністрів схвалив план дій з упровадження в Україні Ініціативи “Партнерство “Відкритий Уряд”

Кабінет Міністрів схвалив план дій з упровадження в Україні Ініціативи “Партнерство “Відкритий Уряд”. Із боку громадськості впровадження ініціативи в Україні координує Громадське партнерство, яке створило Творче об’єднання “ТОРО” (Контактна група в Україні “Transparency International”) за підтримки програми “Громадянське суспільство та належне врядування” Міжнародного фонду “Відродження”.

Державному агентству з питань науки, інновацій та інформатизації доручено разом з іншими центральними органами виконавчої влади та за участю громадськості розробити та подати до 10 травня Кабінету Міністрів проект плану заходів з упровадження Ініціативи “Партнерство “Відкритий Уряд”.

Нагадаємо, Керівний комітет Міжнародної ініціативи “Партнерство “Відкритий Уряд”” проаналізував План дій України на відповідність установленим стандартам (орієнтація на конкретні дії та відображення основних принципів відкритого врядування – прозорість, участь громадськості, підзвітність, використання технологій, інноваційність) і прийняв його без зауважень. Держсекретар США Гіларі Клінтон на конференції відзначила якість українського плану дій у частині запровадження електронних звернень громадян.

26 квітня о 12:30 у Києві відбудеться прес-конференція за підсумками участі української делегації у Всесвітній конференції країн – учасниць ініціативи “Партнерство “Відкритий Уряд”, що відбулася 17-18 квітня у Бразилії.

Розпорядження Кабінету Міністрів України “Про схвалення плану дій з впровадження в Україні Ініціативи “Партнерство “Відкритий Уряд””

Громадське Партнерство “Відкритий Уряд”
Оксана Якуніна
(044) 360 52 42
ogp@toro.org.ua

***

Мета програми “Громадянське суспільство та належне врядування”  – запровадження сталого діалогу громадянського суспільства з владою в тих сферах реформ, які можуть сприяти розвитку громадянського суспільства, через участь основних зацікавлених сторін у прийнятті та моніторингу виконання рішень органів влади на всіх рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: