Уряд прийняв Стратегію розвитку інноваційної сфери України

Низка партнерів Міжнародного фонду “Відродження” долучились до розробки цього документу. Зокрема, команда CASE Україна розробила документ, який доопрацьовували у співпраці з експертами ГО "Агенція європейських інновацій" та євроінтеграційними платформами. Зазначимо, що на те, щоб створити стратегію пішло багато часу та зусиль. Попереду ж – також багато роботи над планом реалізації і втіленням Стратегії.

Уряд схвалив Стратегію інноваційного розвитку України на період до 2030 року. Як зазначають у Кабміні, “очікується, що результатом реалізації документа стане, зокрема, збільшення кількості фізичних осіб та суб’єктів господарювання, що займаються винахідництвом, прикладними дослідженнями та науково-технічними розробками, насамперед — за межами державного сектору; збільшення кількості суб’єктів господарювання, що надають послуги із комерціалізації технологічних рішень; збільшення надходжень від продажу та використання (насамперед, експорту) об’єктів інтелектуальної власності, наукоємної продукції; зростання частки підприємств, що займаються інноваціями, зокрема, малих“.

Низка партнерів Міжнародного фонду “Відродження” долучились до розробки цього документу. Зокрема, команда CASE Україна розробила документ, який доопрацьовували у співпраці з експертами ГО “Агенція європейських інновацій” та євроінтеграційними платформами. Зазначимо, що на те, щоб створити стратегію пішло багато часу та зусиль. Попереду ж – також багато роботи над планом реалізації і втіленням Стратегії.

Ознайомитися з розпорядженням уряду й завантажити саму Стратегію можна за посиланням.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: