Управління житловою нерухомістю в малих громадах: обговорення у Львові

31 жовтня у Львові відбудеться прес-конференція та круглий стіл за підсумками проекту “Поширення досвіду управління житловою нерухомістю на рівні малих громад у Західній, Центральній і Східній Україні”

31 жовтня у Львові (Ресурсний центр супроводу ОСББ Львівської міської ради, пл. Ринок, 1, к. 107) відбудеться прес-конференція та круглий стіл за підсумками проекту “Поширення досвіду управління житловою нерухомістю на рівні малих громад у Західній, Центральній і Східній Україні”. Захід проводить ГО “Центр досліджень місцевого самоврядування” за підтримки програми “Громадянське суспільство та належне врядування” Міжнародного фонду “Відродження”.

Прес-конференція розпочнеться о 15:00, а круглий стіл – о 16:00.

Доповідачі:
– Володимир Бригілевич, голова правління ГО “Центр досліджень місцевого самоврядування”;
– Галина Когут, керівник Відділу супроводу ОСББ Львівської міської ради;
– Любомир Лиско, голова Асоціації власників житла й управителів житлової нерухомості.

Також у заходах візьмуть участь представники асоціацій ОСББ й ЖБК та працівники житлово-комунального господарства області.

У межах проекту було проведено три дводенні навчальні тренінги на теми управління житловою нерухомістю. Для тренінгів було обрано чотири міста: Миргород, Славута, Червоноград і Кам’янка-Бузька.
    

Контакти:
ГО “Центр досліджень місцевого самоврядування”
Андрій Дзюба
(032) 235 68 48
centredms@gmail.com

***

Мета програми “Громадянське суспільство та належне врядування” – сприяти участі об’єднань громадян у здійсненні моніторингу діяльності органів публічної влади, захисті й лобіюванні спільних інтересів різних соціальних груп, а також забезпечувати їх залучення до процесу вдосконалення та впровадження нормативно-правових актів на загальнодержавному й місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: