“Управитель житловою нерухомістю”: лекції для активістів Львівщини

9 та 10 жовтня в містах Червоноград і Кам’янка-Бузька (Львівська область) буде проведено курс лекцій за програмою “Управитель житловою нерухомістю”

9 та 10 жовтня в містах Червоноград і Кам’янка-Бузька (Львівська область) буде проведено курс лекцій за програмою “Управитель житловою нерухомістю”. Заходи проводить Центр досліджень місцевого самоврядування за підтримки програми “Громадянське суспільство та належне врядування” Міжнародного фонду “Відродження”.

Захід у Червонограді відбуватиеться 9 жовтня з 10:00 до 17:00 в малій сесійній залі Червоноградської міської ради (просп. Шевченка, 19).

Захід у Кам’янці-Бузькій відбуватиметься 10 жовтня з 10:00 до 17:00 у сесійній залі Кам’янко-Бузької міської ради (вул. Шевченка, 2).

Лекторами навчального курсу будуть визнані експерти з питань управління нерухомим майном, економічно-фінансових, бухгалтерських і технічних аспектів управління житловим будинком.

До участі у тренінгу запрошено представників ОСББ, ОСН, будинкових комітетів, працівників ЖКГ міст Сокаль, Соснівка, Радехів, Великі Мости, Кам’янка-Бузька, Жовква.

Учасників забезпечать необхідними матеріалами – програмами заходу й навчальними посібниками “Професійне управління житловою нерухомістю”.

Контакти:
Центр досліджень місцевого самоврядування
Андрій Дзюба
(032) 235 68 48
centredms@gmail.com

***

Мета програми “Громадянське суспільство та належне врядування” – сприяти участі об’єднань громадян у здійсненні моніторингу діяльності органів публічної влади, захисті й лобіюванні спільних інтересів різних соціальних груп, а також забезпечувати їх залучення до процесу вдосконалення та впровадження нормативно-правових актів на загальнодержавному й місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: