X Форум «Україна-Польща» Конференція «Результати виборів у Європарламент: наслідки для ЄС, Польщі та України»

2019 рік є виборчим не лише в Україні. Щойно пройшли вибори до Європарламенту, результати яких матимуть вплив для формування складу Єврокомісії та визначення політики стосовно України принаймні на майбутні 5 років.

Міжнародний фонд «Відродження» та Фонд ім. Стефана Баторія (Польща) запрошують на конференцію «Результати виборів у Європарламент: наслідки для ЄС, Польщі та України», що відбудеться у рамках X Форуму «Україна-Польща». Під час конференції провідні польські експерти представлять своє бачення наслідків європейських виборів для зовнішньої політики ЄС, розвитку внутрішньополітичної ситуації у Польщі та відносин ЄС та Польщі з Україною.

Дата: 31 травня, 10:00 – 12:00. Початок реєстрації о 09:30.

Адреса: готель «Воздвиженський» (вул. Воздвиженська, 60-А)

Реєстрація для участі обов’язкова: https://forms.gle/Sq7M6YsNqb4sg3SG8

Кількість місць обмежена. Зареєстровані учасники отримають лист-підтвердження з деталями про місце проведення.

2019 рік є виборчим не лише в Україні. Щойно пройшли вибори до Європарламенту, результати яких матимуть вплив для формування складу Єврокомісії та визначення політики стосовно України принаймні на майбутні 5 років.

Результати виборів у Європарламент мають також важливе значення для оцінки внутрішньополітичних тенденцій у Польщі напередодні парламентських виборів у цій країні у листопаді ц.р., що визначатимуть склад уряду та його майбутню політику.

Аналіз політичних результатів та тенденцій, сценаріїв розвитку подій та можливостей для співпраці України і Польщі на двосторонньому та на міжнародному рівнях у нових умовах є предметом обговорення на конференції за участі провідних польських політичних експертів.

У дискусії візьмуть участь:

  • Едвін Бендик, директор Центру вивчення майбутнього, Collegium Civitas
  • Анджей Бжезецкі, Головний редактор видання “Nowa Europa Wschodnia”, публіцист у “Tygodnik Powszechny”
  • Катажина Пелчинська-Наленч, Фонд ім. Стефана Баторія

Модератор – Тарас Качка, Міжнародний фонд «Відродження».

Детальніше про спікерів:

  • Едвін Бендик (Edwin Bendyk) – журналіст, публіцист. Редактор тижневика “Політика”. Голова Центру досліджень майбутнього Collegium Civitas. Викладач Школи соціальних студій Польської академії наук. У 1996-1998 роках очолював відділ нових медіа видавництва IDG Польщі. Член Правління Фонду ім. Стефана Баторія.
  • Анджей Бжезецкі (Andrzej Brzeziecki) – головний редактор видання “Nowa Europa Wschodnia”, публіцист у “Tygodnik Powszechny”. Член ради Центру східних досліджень (OSW).
  • Катажина Пелчинська-Наленч (Katarzyna Pełczyńska-Nałęcz) – Директорка проекту ideaForum / Europe у Фонді ім. Стефана Баторія. Співголова польсько-української діалогової групи. З 2014 до 2016 року – посол Республіки Польща в Москві. В 2012–2014 роках – заступниця державного секретаря у Міністерстві Закордонних Справ Республіки Польща.

Про Форум «Україна-Польща»: заснований Міжнародним фондом «Відродження» та Фондом ім. Стефана Баторія у 2012 році, це місце зустрічі політиків, експертів, громадських активістів, лідерів думок двох країн, які обмінюються ідеями і поглядами, щоб краще зрозуміти ситуації в країнах і встановити міцніші двосторонні відносини. Разом з тим, ці дискусії виходять за рамки двосторонніх відносин і внутрішніх політик двох країнах, і стосуються також питань міжнародної політики, регіональних та світових викликів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: