Український жіночий фонд проведе зустрічі з обміну досвідом для волонтерок

Після початку повномасштабного вторгнення, багато хто почав волонтерити. Цього літа ми пропонуємо осмислити цей досвід волонтерства, взявши участь в зустрічах з обміну досвідом з Євгенією Кравченко і Денисом Цуцаєвим.

Євгенія та Денис — спеціалісти з якісного залучення й розвитку спільнот та засновниками Волонтерського Штабу.

Обидва мають багаторічний досвід залучення волонтерів в громадських організація України та Греції.

Денис Цуцієв протягом 8 років був національним координатором волонтерської програми Greenpeace у Греції. Євгенія Кравченко має 10-річний досвід розробки та впровадження стратегій (Стратегій залучення, Комунікаційних Стратегій, Стратегій з організаційного розвитку та Стратегій розвитку громад із культурною складовою) з Ресурсним центром ГУРТ, Національним екологічним центром України, Центром екологічних ініціатив «Екодія» та Makitra.

Тема зустрічей

16 червня (четвер) – Як створити та ефективно управляти волонтерською командою в період війни

30 червня (четвер) – Як залучати волонтерів і волонтерок до діяльності організації 

6 липня (середа) –    Для чого та як навчати волонтерську команду

Зустрічі проходитимуть  з 10.00-11.30 на платформі ZOOM.

Обмін  досвідом буде складатися з двох частин. У першій частині спікери поділяться власним досвідом організації та роботи Волонтерського Штабу у Федосіївській громаді Київської області та торкнуться таких питань:

  • як організувався та функціонує штаб;
  • як влаштована структура його волонтерської команди;
  • як підтримувати активність та мотивацію волонтерів у різні фази війни;

У другій частині розглянуть досвід учасниць та пошукаємо відповіді на виклики чи труднощі у роботі їхніх волонтерських команд.

Щоб взяти участь в зустрічі, заповніть анкету тут:

Якщо у вас виникли запитання, звертайтеся, будь ласка, до Анни Вощінкіної, voschinkina@irf.ua

Зустріч відбудеться в рамках проєкту «Голос жінок і лідерство – Україна», який за підтримки Уряду Канади надає підтримку жіночим/феміністичним організаціям, активісткам, мережам та коаліціям у досягненні їхніх інституційних, програмних і адвокаційних цілей задля того, щоб вони ефективно сприяли повній реалізації прав людини жінок і дівчат та просуванню ґендерної рівності в Україні. «Голос жінок і лідерство – Україна» впроваджує Український Жіночий Фонд у співпраці з Міжнародним фондом «Відродження» та громадською організацією «Ла Страда-Україна». 

#ГолосЖінок

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: