Українців поінформують про особливості безвізового режиму з Євросоюзом

Розпочалася кампанія “Живи без кордонів!”, мета якої – поінформувати українців про особливості безвізового режиму з Євросоюзом

21 травня в Україні розпочалася інформаційна кампанія “Живи без кордонів!”, мета якої – поінформувати українців про особливості безвізового пересування в межах Євросоюзу. Кампанію ініціювала ГО “Європа без бар’єрів” за підтримки Європейської програми Міжнародного фонду “Відродження”.

Провідний експерт “Європи без бар’єрів” Олександр Сушко в розмові з радіо “Свобода” пояснив: “Ми маємо намір допомогти владі виконати “домашнє завдання”, тобто здійснити реформи, необхідні Україні для впровадження безвізового режиму з Євросоюзом. Ми розпочинаємо низку дискусій і семінарів у Києві, обласних центрах країни за участю представників влади та громадськості, щоб роз’яснити важливість впровадження Плану дій із лібералізації візового режиму між Україною та ЄС, та пояснити, у чому полягають переваги безвізового режиму”.

За словами експерта, лібералізація візового режиму з подальшим скасуванням віз із боку ЄС для громадян України – це важливий крок для реалізації українцями права на вільне пересування, означене у Декларації ООН з прав людини та Європейській конвенції з прав людини.

Контакти: ГО “Європа без бар’єрів”, (044) 238 68 43, office_ewb@novisa.com.ua

***

Мета Європейської програми – сприяти європейській інтеграції України шляхом фінансової й експертної підтримки громадських ініціатив.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: