Українською вийшов посібник зі створення механізмів притягнення до відповідальності за найтяжчі злочини

11 червня під час міжнародної конференції “Відповідальність за найтяжчі злочини: можливості Міжнародного кримінального суду та інших механізмів для України” презентували видання Правової Ініціативи Відкритого Суспільства "Вибір заради справедливості: посібник зі створення механізмів притягнення до відповідальності за найтяжчі злочини" (в оригіналі – “Options for Justice: A Handbook for Designing Accountability Mechanisms for Grave Crimes”).

11 червня під час міжнародної конференції “Відповідальність за найтяжчі злочини: можливості Міжнародного кримінального суду та інших механізмів для України” презентували видання Правової Ініціативи Відкритого Суспільства “Вибір заради справедливості: посібник зі створення механізмів притягнення до відповідальності за найтяжчі злочини”(в оригіналі – “Options for Justice: A Handbook for Designing Accountability Mechanisms for Grave Crimes”).

Перейти до електронної версії посібника, ч.1

Перейти до електронної версії посібника, ч.2

“Стає очевидним, що є дуже мало рецептів, які працюють у багатьох країнах. При цьому є один універсальний механізм – це можливість країни співпрацювати з професійним міжнародним співтовариством. Ми сподіваємося, що Україні стануть у пригоді ті уроки, які ми описуємо в цьому посібнику. Ці уроки вам варто буде адаптувати, потрібен буде компроміс, – зазначив під час презентації старший менеджер проекту з національного судочинства щодо найтяжчих злочинів Правової Ініціативи Відкритого Суспільства та автор видання Ерік Вітті (Eric Witte).

Міжнародну конференцію “Відповідальність за найтяжчі злочини: можливості Міжнародного кримінального суду та інших механізмів для України”організували Ukrainian Legal AdvisoryGroup спільно з програмою «Правалюдинитаправосуддя» Міжнародного фонду “Відродження” та Global Rights Compliance LLP для обговорення можливостей для правосуддя в Україні в умовах збройного конфлікту.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: