Українським НУО пропонують об’єднуватися заради реформ

Представлено новий конкурс для коаліцій організацій громадянського суспільства України

15 вересня в Києві відбулася презентація нової ініціативи проекту “Об’єднуємося заради реформ!” (UNITER). UNITER спільно з програмою “Посилення впливу громадянського суспільства” Міжнародного фонду “Відродження” та Фондом Східна Європа представили новий конкурс для коаліцій організацій громадянського суспільства України та результати попередньої роботи проекту.

Метою нового конкурсу є об’єднати зусилля українських НУО, що працюють як на місцевому, так і на національному рівнях, для представлення інтересів громадян і просування національних реформ. Серед інших завдань конкурсу – підтримка реформ на національному та місцевому рівнях, збільшення впливу ОГС на формування державної та місцевої політики, представлення інтересів громадян і контроль за підзвітністю органів влади за участю ОГС.

У межах конкурсу підтримку буде надано коаліціям із різних регіонів України, що складаються з організацій громадянського суспільства. До складу коаліції має входити одна організація національного рівня та кілька організацій, що працюють на місцевому рівні.

Максимальний розмір гранту – до 14 000 доларів США для однієї організації –учасника коаліції та до 25 000 доларів США для лідера – координатора коаліції. Максимальний розмір гранту для коаліції – 80 000 доларів США.

Кінцевий термін подання документів – 28 вересня 2011 року.

Основна мета проекту “Об’єднуємося заради реформ!” – допомогти провідним організаціям громадянського суспільства України, які опікуються розробкою та впровадженням реформ, посилити та консолідувати демократичні здобутки. Проект спрямовано як на вирішення системних проблем громадянського суспільства, так і на підтримку кампаній громадянського представництва (адвокасі) в різних сферах громадського життя, які є важливими для поглиблення процесу реформ в Україні.

Основним виконавцем проекту “Об’єднуємося заради реформ!” є організація “ПАКТ”. Проект фінансує Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) за підтримки Міжнародного фонду “Відродження”.

Контакти: Фонд Східна Європа, Катерина Копчук, (044) 200 38 25, kkopchuk@eef.org.ua

***

Мета програми “Посилення впливу громадянського суспільства”  – сприяти участі об’єднань громадян у здійсненні моніторингу діяльності органів публічної влади, захисту та лобіюванню спільних інтересів різних соціальних груп, а також забезпечувати їх залучення до процесу вдосконалення та впровадження нормативно-правових актів на загальнодержавному та місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: