Українським НУО представлять новий конкурс

15 вересня о 10:30 у Києві відбудеться презентація нової ініціативи проекту “Об'єднуємося заради реформ!” (UNITER)

15 вересня о 10:30 у Києві, у готелі “Рив’єра” (вул. Сагайдачного, 15, 2-й поверх), відбудеться презентація нової ініціативи проекту “Об’єднуємося заради реформ!” (UNITER). UNITER спільно з програмою “Посилення впливу громадянського суспільства” Міжнародного фонду “Відродження” та Фондом Східна Європа представлять новий конкурс для коаліцій організацій громадянського суспільства України та результати попередньої роботи проекту.

Формат заходу передбачає презентацію нового конкурсу, сесію питань-відповідей для представників ЗМІ, прес-ланч і сесію питань-відповідей для організацій громадянського суспільства, які планують подати заявки на конкурс.

На питання журналістів і громадських активістів відповідатимуть:
– Ірина Білоус, заступник директора проекту “Об’єднуємося заради реформ!” (UNITER);
– Олексій Орловський, директор програми “Посилення впливу громадянського суспільства” Міжнародного фонду “Відродження”;
– Віктор Лях, виконавчий директор Фонду Східна Європа;
– Юрій Піскалюк, менеджер програм Фонду Східна Європа.

У зв’язку з обмеженою кількістю місць буде проведено попередню реєстрацію організацій громадянського суспільства. Заявки на участь слід надсилати на адресу mkandyuk@eef.org.ua до 15:00 14 вересня.

Нагадаємо, метою конкурсу є об’єднати зусилля ОГС України, які працюють як на місцевому, так і на національному рівнях для представлення інтересів громадян і просування національних реформ.

Контакти: Фонд Східна Європа, Марія Клюквіна, (044) 200 38 24/25/26/27, klyukvina@eef.org.ua

***

Мета програми “Посилення впливу громадянського суспільства”  – сприяти участі об’єднань громадян у здійсненні моніторингу діяльності органів публічної влади, захисту та лобіюванню спільних інтересів різних соціальних груп, а також забезпечувати їх залучення до процесу вдосконалення та впровадження нормативно-правових актів на загальнодержавному та місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: