Українських медсестер навчать доглядати за хворими наприкінці життя

17-22 жовтня на базі Черкаського медичного коледжу відбудеться міжнародний тренінг для медичних сестер за програмою ELNEC – навчання догляду наприкінці життя

17-22 жовтня на базі Черкаського медичного коледжу відбудеться міжнародний тренінг для медичних сестер за програмою ELNEC – навчання догляду наприкінці життя. Тренінг пройде з ініціативи та за підтримки програми “Громадське здоров’я” Міжнародного фонду “Відродження”, за участю Національної медичної академії післядипломної освіти імені Платона Шупика, Черкаського обласного онкологічного диспансеру та міського управління охорони здоров’я.

До участі запрошено понад 40 медичних сестер і викладачів медичних коледжів із усієї України. Проводитимуть навчання сертифіковані міжнародні тренери: член Академії медсестринської справи (США) Джудит Пейс, клінічний спеціаліст із медсестринської справи (США) Карма Ериксон-Гьорт і керівник медсестринської служби хоспісу “Casa Sperantei” (Румунія) Ніколета Мітря.

Детальніше про експертів можна почитати тут.

“Громадське здоров’я”
Ксенія Шаповал
(044) 461 97 09
shapoval@irf.kiev.ua

***

Мета програми “Громадське здоров’я” – сприяти захисту прав уразливих груп населення у сфері охорони здоров’я шляхом підтримки та розвитку потенціалу громадськості й активістських організацій, сприяти становленню політик і практик у сфері громадського здоров’я, які відповідають міжнародним стандартам, базуючись на принципах доказової медицини.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: