Українські юристи-науковці видали аналітичний звіт «Прокуратура – елемент кримінальної юстиції»

Центр громадської адвокатури (м. Львів) підготував аналітичний звіт «Прокуратура - елемент кримінальної юстиції» за результатами виконання проекту «Вдосконалення діяльності прокуратури України - шлях до реформування кримінальної юстиції», підтриманого Міжнародним фондом «Відродження».

Видання містить узагальнення наукових позицій, позицій правозахисників та працівників прокуратури щодо необхідності реформування прокуратури як органу влади, прокуратури як учасника кримінальної юстиції.

У посібнику також йдеться про історичні передумови становлення прокурорської системи в Україні, про місце та роль прокуратури в системі органів влади, міститься огляд законодавчих актів, проектів, концепцій та інших документів, спрямованих на реформування прокуратури як органу кримінальної юстиції (проект Закону Україну “Про прокуратуру”, Висновок Венеціанської комісії щодо проекту закону “Про прокуратуру”, проект КПК України тощо). Також у посібнику описано зарубіжний досвід функціонування прокуратури, а також сформульовано пропозиції щодо напрямків реформування прокуратури як органу кримінальної юстиції.

До роботи над посібником були залучені науковці з юридичних факультетів різних навчальних закладів, зокрема з Львівського національного університету імені Івана Франка, Національної академії прокуратури України, Інституту держави і права ім. В. М. Корецького НАН України, Київського національного університету імені Т.Шевченка, Івано-Франківського університету права імені Короля Данила Галицького, Інституту повітряного і космічного права та масових комунікацій Національного авіаційного університету та ін.

Дивіться більше документів Центру громадської адвокатури тут

Джерело : Центр громадської адвокатури

Контактна особа: Леонід Тарасенко, тел.: (032) 252-75-80, leonlaw@rambler.ru.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: